
Конденсатор плівковий MKP 2,2uF 400V
49 ₴
- Готово до відправки
- Код: MKP_2_2
+380 (97) 975-53-80
- +380 (66) 800-30-93
- +380 (63) 507-13-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсатор плівковий 2.2uF 400V 5%
Широко застосовується як послідовний опір змінному струму у вхідних ланцюгах блоків живлення різних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Поліпропілен |
| Тип корпусу | Плівкова |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 2.2 мкФ |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр | 14 мм |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴





